Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новомиколаївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04352262) був реорганізований і увійшов до складу Семенівської громади

Урочистий захід, присвячений головним державним святам України

Новомиколаївський  сільський будинок культури гостинно зустрічав громаду села  та гостей, які завітали  на урочистий захід, присвячений головним державним святам України.

Святкування розпочалися з виконання Державного Гімну  та привітання Сергія Рябініна, ведучого свята, жителів села з Днем  незалежності України  та Днем Державного Прапору.  Після виступу відбувся  святковий концерт,який став справжньою прикрасою урочистостей за участю місцевих художніх колективів «Міріданс» та «Джерело», учнів Новомиколаївської загальноосвітньої школи та місцевих аматорів.